Designeri » M » Oriental Condimentat « Grupuri

Maja Myrurgia de dama

Maja Myrurgia de dama

Maja Myrurgia de dama Imagini Maja Myrurgia de dama Imagini

Maja de Myrurgia este un parfum Oriental Condimentat de dama. Maja a fost lansat in 1921. Parfumul prezinta nucsoara, garoafa, paciuli, cuisoare, vetiver, trandafir, muscata, citrice si lavanda.

nucsoara garoafa paciuli cuisoare vetiver trandafir muscata citrice lavanda

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Maja by Myrurgia.

Maja Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Myrurgia Maja fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Myrurgia Maja, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Maja dupa Myrurgia. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Maja de Myrurgia reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Giorgio Armani Armani Code Estée Lauder Youth-Dew Ayala Moriel Black Licorice Iceberg Light Fluid Iceberg Man LR Marcus Schenkenberg Eau de Parfum Ted Baker X2O Extraordinary for Men Essentially Me Amber Caron Poivre M. Micallef Spicy for Him Lubin Inedite Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Homme LR Jungle Man