Designeri » N-Q » Floral Fructat « Grupuri

Fairy Juice NafNaf de dama

Fairy Juice NafNaf de dama

Fairy Juice NafNaf de dama Imagini Fairy Juice NafNaf de dama Imagini

Fairy Juice de NafNaf este un parfum Floral Fructat de dama. Fairy Juice a fost lansat in 2011. Notele de varf sunt mandarina, piersica, coacaze negre si rabarbar; notele de mijloc sunt iasomie, trandafir, lacramioare si floarea tiare; Notele de baza sunt mosc, cedru de Virginia, boabe de tonka si vanilie.

mandarina piersica coacaze negre rabarbar

iasomie trandafir lacramioare floarea tiare

mosc cedru de Virginia boabe de tonka vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Fairy Juice by NafNaf.

Une Touche de Naf Naf

Fairy Juice Recenziile parfumurilor

andrasb
andrasb

Reinterpretarea plastico-pudrata a celebrului Naf-Naf al anilor 90. L-am testat intr-un acces de nostalgie, dar dupa jumatate de ora il spalam energic de pe incheietura...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre NafNaf Fairy Juice fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre NafNaf Fairy Juice, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Fairy Juice dupa NafNaf. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Fairy Juice de NafNaf reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2006 Donna Karan DKNY Givenchy Eau de Givenchy Estée Lauder Pure White Linen Light Breeze Yves Saint Laurent Paris Roses des Bois The Body Shop White Musk Blush Aquolina Tweety Oxbow Hawaiian Fantasy CnR Create Virgo Britney Spears Circus Fantasy Laurence Dumont Vanille Framboise Emanuel Ungaro Apparition Pink