Designeri » N-Q » Oriental Floral « Grupuri

Une Touche de Naf Naf NafNaf de dama

Une Touche de Naf Naf NafNaf de dama

Une Touche de Naf Naf NafNaf de dama Videouri Une Touche de Naf Naf NafNaf de dama Videouri
Une Touche de Naf Naf NafNaf de dama Imagini

Une Touche de Naf Naf de NafNaf este un parfum Oriental Floral de dama. Une Touche de Naf Naf a fost lansat in 1991. Creatorul acestui parfum este Ilias Ermenidis. Nota de varf este bergamot; notele de mijloc sunt stanjenel, iasomie, trandafir, lacramioare si orhidee; Notele de baza sunt mosc, boabe de tonka si vanilie.

bergamot

stanjenel iasomie trandafir lacramioare orhidee

mosc boabe de tonka vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Une Touche de Naf Naf by NafNaf.

Fairy Juice

Une Touche de Naf Naf Recenziile parfumurilor

leoliliana
leoliliana

il iubesc!!dar nu-l gasesc!!:))am incercat pe toate site-urile cu parfumuri!!este un parfum superb,elegant!!

yyfets
yyfets

A fost unul din primele mele parfumuri. Nu seamana cu nimic, dar simt si acum mirosul lui floral. Mi-l doresc enorm si nu stiu de unde sa il procur.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre NafNaf Une Touche de Naf Naf fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre NafNaf Une Touche de Naf Naf, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Une Touche de Naf Naf dupa NafNaf. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Une Touche de Naf Naf de NafNaf reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Viktor&Rolf Flowerbomb Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Christian Dior Midnight Poison Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Versace Crystal Noir Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Chanel Coco Eau de Parfum Dolce&Gabbana D&G Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Robert Piguet Fracas Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Cerruti 1881 Tom Ford Tobacco Vanille NafNaf Fairy Juice Thierry Mugler Innocent Rock Ellen Tracy Linda Allard Prada Prada Candy Clinique Simply Clinique Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Thierry Mugler Angel Muse