Designeri » N-Q » Oriental Lemnos « Grupuri

Mystery Naomi Campbell de dama

Mystery Naomi Campbell de dama

Avut: 1

Mystery Naomi Campbell de dama Imagini Mystery Naomi Campbell de dama Imagini Mystery Naomi Campbell de dama Imagini Mystery Naomi Campbell de dama Imagini

Mystery de Naomi Campbell este un parfum Oriental Lemnos de dama. Mystery a fost lansat in 2003. Creatorul acestui parfum este Olivier Cresp. Notele de varf sunt galbanum, bergamot si portocala amaruie; notele de mijloc sunt prune si trandafir japonez; Notele de baza sunt lemn de santal, boabe de tonka, ambra, rasina benzoica si cedru.

galbanum bergamot portocala amaruie

prune trandafir japonez

lemn de santal boabe de tonka ambra rasina benzoica cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Mystery by Naomi Campbell.

Mystery Recenziile parfumurilor

Mi-a placut foarte mult si imi pare rau ca s-a scos din productie, era preferatul meu la serviciu. Notele de baza ma innebuneau, de-a dreptul.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Naomi Campbell Mystery fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Naomi Campbell Mystery, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Mystery dupa Naomi Campbell. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Mystery de Naomi Campbell reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Valentino V pour Homme Ralph Lauren Purple Label Alfred Dunhill Dunhill Pursuit Keiko Mecheri Patchoulissime Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Dead Sexy Seven Skies Lalita Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Fragonard Zizanie Reminiscence Essence by Reminiscence Montale Full Incense Swiss Arabian Mukhalat Malaki