Designeri » N-Q » Floral « Grupuri

Naomagic Naomi Campbell de dama

Avut: 4 Vreau: 2

migdale
Naomagic Naomi Campbell de dama Imagini Naomagic Naomi Campbell de dama Imagini

Naomagic de Naomi Campbell este un parfum Floral de dama. Naomagic a fost lansat in 2000. Creatorul acestui parfum este Dorothee Piot. Notele de varf sunt portocala, frunze verzi, violeta, bergamot si cardamom; notele de mijloc sunt migdale, iasomie si lacramioare; Notele de baza sunt lemn de santal, boabe de tonka, mosc, vanilie si cedru.

portocala frunze verzi violeta bergamot cardamom

migdale iasomie lacramioare

lemn de santal boabe de tonka mosc vanilie cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Naomagic by Naomi Campbell.

Dark Amber & Ginger Lily
Manifesto

Naomagic Recenziile parfumurilor

Imi amintesc notele pudrate, erau atat de pregnante incat de multe ori imi simteam gatul strans si un gust de gutuie. Imediat simteam santalul, care-mi placea si imi place si acum in mai toate parfumurile. Am incercat si alte parfumuri ale lui Naomi Campbell, dar niciunul nu mi-a placut atat de mult ca Mystery si Naomagic.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Naomi Campbell Naomagic fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Naomi Campbell Naomagic, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Naomagic dupa Naomi Campbell. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Naomagic de Naomi Campbell reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Bottega Veneta Bottega Veneta Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Guerlain Shalimar Parfum Initial Carolina Herrera CH Eau De Parfum Sublime Guerlain Shalimar Guerlain L'Instant Magic Giorgio Armani Armani Code for Women Guerlain Eau de Shalimar Dolce&Gabbana Sicily Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Christian Dior Dune Guerlain Idylle Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Christian Dior Dolce Vita Cacharel Noa Fleur L`Erbolario Papavero Soave Lancome Tresor Trussardi Trussardi Inside for women Yves Saint Laurent Cinema Jil Sander Sun