Designeri » N-Q » Floral « Grupuri

Naomi Campbell Naomi Campbell de dama

Naomi Campbell Naomi Campbell de dama

caramel
Naomi Campbell Naomi Campbell de dama Imagini

Naomi Campbell de Naomi Campbell este un parfum Floral de dama. Naomi Campbell a fost lansat in 1999. Creatorul acestui parfum este Ursula Wandel. Notele de varf sunt magnolie, floare de portocal, nuca de cocos, mandarina, pimento, piersica, anason stelat si bergamot; notele de mijloc sunt note florale, tuberoza, iasomie, heliotrop, lacramioare si trandafir; Notele de baza sunt lemn de santal, boabe de tonka, ambra, opoponax, mosc, rasina benzoica, vanilie, caramel si cedru.

magnolie floare de portocal nuca de cocos mandarina pimento piersica anason stelat bergamot

note florale tuberoza iasomie heliotrop lacramioare trandafir

lemn de santal boabe de tonka ambra opoponax mosc rasina benzoica vanilie caramel cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Naomi Campbell by Naomi Campbell.

Emporio Armani Lei

Naomi Campbell Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Naomi Campbell Naomi Campbell fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Naomi Campbell Naomi Campbell, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Naomi Campbell dupa Naomi Campbell. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Naomi Campbell de Naomi Campbell reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Carolina Herrera Carolina Herrera Fendi Palazzo Alfred Sung Mei David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night L`Artisan Parfumeur Fleur d`Oranger 2007 Renee Mediterranean Lily Pacifica Egyptian Bergamot Rose Aroma M Geisha Blanche Yosh Winter Rose Barneys New York Route du The JoAnne Bassett Chantelle Susanne Lang Sula Stiletto Musk