Designeri » N-Q » Lemnos Aromatic « Grupuri

Absinth Nasomatto unisex

Absinth Nasomatto unisex

amar
Absinth Nasomatto unisex Imagini Absinth Nasomatto unisex Imagini Absinth Nasomatto unisex Imagini

Absinth de Nasomatto este un parfum Lemnos Aromatic unisex. Creatorul acestui parfum este Alessandro Gualtieri. Parfumul prezinta note verzi, vetiver si pelin.

note verzi vetiver pelin

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Absinth by Nasomatto.

Absinth Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Nasomatto Absinth fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Nasomatto Absinth, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Absinth dupa Nasomatto. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Absinth de Nasomatto reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Sean John Unforgivable Black Diptyque Philosykos Jasper Conran Mister Jasper Conran Jasper Conran Him Jardin de France Eau boisee Floris Elite M. Asam Men Wild Water Franck Olivier Eau de Passion Men Miller et Bertaux Spiritus / Land #2 Mark Birley Mark Birley Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta Social Creatures Rebel Ambush