Designeri » N-Q » Lemnos Chypre « Grupuri

Duro Nasomatto de barbati

Duro Nasomatto de barbati

Duro Nasomatto de barbati Imagini Duro Nasomatto de barbati Imagini Duro Nasomatto de barbati Imagini Duro Nasomatto de barbati Imagini

Duro de Nasomatto este un parfum Lemnos Chypre de barbati. Creatorul acestui parfum este Alessandro Gualtieri. Parfumul prezinta note lemnoase, pielarie si condimente.

note lemnoase pielarie condimente

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Duro by Nasomatto.

Aoud Musk

Duro Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Nasomatto Duro fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Nasomatto Duro, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Duro dupa Nasomatto. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Duro de Nasomatto reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Chypre
Gianfranco Ferre Pontaccio 21 Paco Rabanne XS Extreme Chanel Antaeus Acqua di Parma Acqua di Parma Profumo Hermes Hermessence Vetiver Tonka Annick Goutal Eau de Monsieur Carven Vetiver Ormonde Jayne Isfarkand Tom Ford Arabian Wood Anya`s Garden Kaffir Teufels Kuche Morass Rituals No. 06 Green Bergamot & Vetiver