Designeri » N-Q » Aromatic Verde « Grupuri

Hindu Grass Nasomatto unisex

Hindu Grass Nasomatto unisex

tabac
Hindu Grass Nasomatto unisex Imagini Hindu Grass Nasomatto unisex Imagini Hindu Grass Nasomatto unisex Imagini Hindu Grass Nasomatto unisex Imagini

Hindu Grass de Nasomatto este un parfum Aromatic Verde unisex. Creatorul acestui parfum este Alessandro Gualtieri. Parfumul prezinta iarba, note verzi, tutun si paciuli.

iarba note verzi tutun paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Hindu Grass by Nasomatto.

Hindu Grass Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Nasomatto Hindu Grass fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Nasomatto Hindu Grass, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Hindu Grass dupa Nasomatto. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Hindu Grass de Nasomatto reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Verde
Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Verde & Bamboo L`Erbolario Te Verde (Green Tea) Parfum d`Empire Yuzu Fou Jasper Conran Jasper Conran II Man Aroma M Geisha O-Cha Hugo Boss Hugo by Karim Rashid O Boticario Uomini Demeter Fragrance Always Calm Demeter Fragrance New Zealand Thymes Lavender Smell Bent Saddle Warmer Adolfo Dominguez Te Verde