Designeri » N-Q » Floral « Grupuri

Nuda Nasomatto de dama

Nuda Nasomatto de dama

Nuda de Nasomatto este un parfum Floral de dama. Creatorul acestui parfum este Alessandro Gualtieri. Parfumul prezinta iasomie.

iasomie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Nuda by Nasomatto.

A La Nuit

Nuda Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Nasomatto Nuda fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Nasomatto Nuda, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Nuda dupa Nasomatto. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Nuda de Nasomatto reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Rocher Pur Desir de Fleur d'Oranger Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Fresh Violette Azzaro Azzaro 9 Keiko Mecheri Jasmine Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion Houbigant Quelques Fleurs l`Original Bvlgari Jasmin Noir Eau de Toilette Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Waltz No.14 Cinq Mondes Rituel de Kyoto April Aromatics Lindenblossom