Designeri » N-Q » Aromatic Fougere « Grupuri

Nautica Competition Nautica de barbati

Nautica Competition Nautica de barbati

Nautica Competition de Nautica este un parfum Aromatic Fougere de barbati. Nautica Competition a fost lansat in 2003. Creatorul acestui parfum este Patricia Bilodeau. Notele de varf sunt boabe de ienupar si bergamot; notele de mijloc sunt rozmarin si nucsoara;

boabe de ienupar bergamot

rozmarin nucsoara

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Nautica Competition by Nautica.

Nautica Competition Recenziile parfumurilor

Liviu
Liviu

Un parfum citric asezonat cu ienupar. Era bine sa gasesc si mai multa nucsoara dar din pacate au fost zgarciti. Initial nu mi-a placut dar l-am retestat si se asaza bine pe piele, persista mult si se lasa simtit de purtator. Isi merita banii. Nota mea 6/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Nautica Nautica Competition fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Nautica Nautica Competition, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Nautica Competition dupa Nautica. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Nautica Competition de Nautica reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fougere
Calvin Klein Truth For Men Jean Paul Gaultier Le Male Les d'Ete 2005 Parfum d`Empire Fougere Bengale Alfred Sung Hei Avon His Story David & Victoria Beckham Intimately Beckham Men L`Occitane en Provence L'Occitan Eau de Toilette Yves Saint Laurent Live Jazz Bijan Bijan Black for Men Diptyque Eau d'Elide Rochas Moustache Nicolai Parfumeur Createur Carre d'As