Designeri » N-Q » Chypre « Grupuri

Deja Vu Ne`emah For Fragrance & Oudh unisex

Deja Vu Ne`emah For Fragrance & Oudh unisex

aldehide

Deja Vu de Ne`emah For Fragrance & Oudh este un parfum Chypre unisex. Deja Vu a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Mohammed Neemah. Notele de varf sunt aldehide si galbanum; notele de mijloc sunt cuisoare si paciuli; Notele de baza sunt pielarie si muschi.

aldehide galbanum

cuisoare paciuli

pielarie muschi

Daca cunosti acest parfum, foloseste piramida parfumului pentru a selecta notele principale.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Deja Vu by Ne`emah For Fragrance & Oudh.

Deja Vu Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Ne`emah For Fragrance & Oudh Deja Vu fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Ne`emah For Fragrance & Oudh Deja Vu, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Deja Vu dupa Ne`emah For Fragrance & Oudh. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Deja Vu de Ne`emah For Fragrance & Oudh reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre
Shiseido Zen Original Houbigant Apercu Coty Stetson Revillon French Line Kiss Cosmetics Kiss Him D.S. & Durga M'Head Reds Creed Vintage Tabarome Atkinsons English Lavender Gianfranco Ferre GFF Uomo Gianfranco Ferre GFF Donna Sinfonia di Note Saveur d'Artichaut Galimard Seigneur