Designeri » N-Q » Oriental Floral « Grupuri

Desert Rose Ne`emah For Fragrance & Oudh de dama

Desert Rose Ne`emah For Fragrance & Oudh de dama

Desert Rose Ne`emah For Fragrance & Oudh de dama Imagini

Desert Rose de Ne`emah For Fragrance & Oudh este un parfum Oriental Floral de dama. Desert Rose a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Mohammed Neemah. Parfumul prezinta trandafir.

Daca cunosti acest parfum, foloseste piramida parfumului pentru a selecta notele principale.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Desert Rose by Ne`emah For Fragrance & Oudh.

Desert Rose Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Ne`emah For Fragrance & Oudh Desert Rose fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Ne`emah For Fragrance & Oudh Desert Rose, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Desert Rose dupa Ne`emah For Fragrance & Oudh. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Desert Rose de Ne`emah For Fragrance & Oudh reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Carolina Herrera Crystal Chic Cathy Guetta Ibiza Femme Adidas Adidas 3 Extreme Pour Elle Guerlain Garden Sensuel Oleg Cassini Cassini Christian Lacroix C`est La Vie Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Atkinsons Jais Damien Bash Parfum Lucifer No.1 Michael Michalsky Michalsky for Women Floris Amaryllis