Designeri » N-Q » Floral « Grupuri

(I am) a Sex Goddess Neotantric de dama

(I am) a Sex Goddess Neotantric de dama

fin condimentat

(I am) a Sex Goddess de Neotantric este un parfum Floral de dama. Notele de varf sunt piersica, coacaze negre, piper roz si lamaie; notele de mijloc sunt iasomie, zmeura si trandafir; Notele de baza sunt mosc alb, paciuli, vanilie si lemn de santal.

piersica coacaze negre piper roz lamaie

iasomie zmeura trandafir

mosc alb paciuli vanilie lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about (I am) a Sex Goddess by Neotantric.

(I am) a Sex Goddess Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Neotantric (I am) a Sex Goddess fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Neotantric (I am) a Sex Goddess, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica (I am) a Sex Goddess dupa Neotantric. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre (I am) a Sex Goddess de Neotantric reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Estée Lauder Beautiful Oscar de la Renta Oscar Violet Montana Montana Mood Sensual Bond No 9 Chelsea Flowers Trance Essence Abbey Rose Nautica My Voyage Celine Dion Spring in Provence Molinard 160 The Body Shop Love ETC DSH Perfumes The Afternoon Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach Florascent Aqua Floralis 1er Mai