Designeri » N-Q » Floral Fructat Gurmand « Grupuri

Balkis Nicolai Parfumeur Createur de dama

Balkis Nicolai Parfumeur Createur de dama

Balkis de Nicolai Parfumeur Createur este un parfum Floral Fructat Gurmand de dama. Balkis a fost lansat in 2003. Parfumul prezinta stanjenel, rasina benzoica, vanilie, trandafir, cafea, piper si zmeura.

stanjenel rasina benzoica vanilie trandafir cafea piper zmeura

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Balkis by Nicolai Parfumeur Createur.

Balkis Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Nicolai Parfumeur Createur Balkis fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Nicolai Parfumeur Createur Balkis, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Balkis dupa Nicolai Parfumeur Createur. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Balkis de Nicolai Parfumeur Createur reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Fructat Gurmand
Lolita Lempicka Caprice Violette Deborah Frutti Rossi B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown Oriflame Dancing Lady O Boticario Linked She Voluspa Vanity NafNaf Graffiti Vanilla Victoria`s Secret Berry Kiss Calvin Klein ck IN2U Heat Her Michel Germain Sexual Femme Kate Moss Vintage Muse Strange Invisible Perfumes Vacances