Designeri » N-Q » Floral Verde « Grupuri

L`Eau à la Folie Nicolai Parfumeur Createur unisex

L`Eau à la Folie Nicolai Parfumeur Createur unisex

L`Eau à la Folie de Nicolai Parfumeur Createur este un parfum Floral Verde unisex. L`Eau à la Folie a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Patricia de Nicolai. Notele de varf sunt Mojito, ghimbir, flori si citrice; notele de mijloc sunt iasomie, note verzi si note fructate; Nota de baza este note lemnoase.

Mojito ghimbir flori citrice

iasomie note verzi note fructate

note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about L`Eau à la Folie by Nicolai Parfumeur Createur.

L`Eau à la Folie Recenziile parfumurilor

Este un parfum citric-amarui cu influente de note verzi, potrivit pentru primavara-vara. Pe langa notele citrice, mai simt un iz metalic, destul de neplacut, pentru ca da un caracter chimic parfumului. Este unisex, din punctul meu de vedere, dar nu imi pare prea decorativ...
Siaj moderat, persistenta buna. Evaluare: 5/10

L`Eau à la Folie by Nicolai Parfumeur Createur 1.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Nicolai Parfumeur Createur L`Eau à la Folie fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Nicolai Parfumeur Createur L`Eau à la Folie, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica L`Eau à la Folie dupa Nicolai Parfumeur Createur. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre L`Eau à la Folie de Nicolai Parfumeur Createur reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Guerlain Too Much? Roberto Verino VV Aqua Women L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin The Body Shop Aqua Lily Benetton B. United Jeans Woman Revlon Rouge de Revlon Lulu Guinness Lulu Guinness Il Profvmo Osmo Scents Palmerose Boadicea the Victorious Magnificent April Aromatics Liquid Dreams TerraNova White Ginger O Boticario Floratta Emerald