Designeri » N-Q » Aromatic Fructat « Grupuri

Nikos Sculpture Fresh Blue Nikos de barbati

Nikos Sculpture Fresh Blue Nikos de barbati

Nikos Sculpture Fresh Blue de Nikos este un parfum Aromatic Fructat de barbati. Nikos Sculpture Fresh Blue a fost lansat in 2008. Notele de varf sunt yuzu, ceai si mar verde; Nota de mijloc este note florale; Notele de baza sunt lemn de guaiac, ambra si mosc.

yuzu ceai mar verde

note florale

lemn de guaiac ambra mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Nikos Sculpture Fresh Blue by Nikos.

Nikos Sculpture Fresh Blue Recenziile parfumurilor

Mirunacatowl
Mirunacatowl

Imaginati-va, pe caldurile toride de vara, in care iti transpira si sufletul din tine, un ceai acrisor la gheata, dar soft si delicat! Datorita absentei citricelor clasice, hesperidice si care te-ar intepa strepezitor, parfumul ramane foarte racoritor prin ceai, mar si yuzu, dar iti alinta narile si pielea cu o atingere moale si diafana (mosc, ambra foarte usoara si flori nedefinite, dar care dau rotunjime compozitiei) ca de aripi de fluture pe o piele inrosita de soare!
Mult mai potrivit pentru sexul frumos decat pentru cel tare, nu pot sa vi-l recomand decat cu toata caldura, dar cu mari sperante de racorire! Cel mai soft si mai delicat "citric" ce l-am mirosit vreodata!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Nikos Nikos Sculpture Fresh Blue fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Nikos Nikos Sculpture Fresh Blue, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Nikos Sculpture Fresh Blue dupa Nikos. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Nikos Sculpture Fresh Blue de Nikos reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fructat
Hermes Eau de Cologne Hermes Calvin Klein CK One Collector Bottle 2008 Demeter Fragrance Between the Sheets B Never Too Busy To Be Beautiful Ladyboy Myrurgia Promesa Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Folle X Demeter Fragrance Fuzzy Navel Demeter Fragrance Fig Leaf Susanne Lang Sula Champagne Sugar Infusion Organique Acai Rain Avon Blue Rush Intense Huitieme Art Parfums Manguier Metisse