Designeri » N-Q » Oriental Fougere « Grupuri

Sculpture pour Homme Nikos de barbati

Sculpture pour Homme Nikos de barbati

Sculpture pour Homme Nikos de barbati Imagini Sculpture pour Homme Nikos de barbati Imagini

Sculpture pour Homme de Nikos este un parfum Oriental Fougere de barbati. Sculpture pour Homme a fost lansat in 1995. Notele de varf sunt floare de portocal, mandarina, bergamot si lamaie; notele de mijloc sunt iasomie, lacramioare, trandafir si muscata; Notele de baza sunt boabe de tonka, ambra, rasina benzoica si cedru.

floare de portocal mandarina bergamot lamaie

iasomie lacramioare trandafir muscata

boabe de tonka ambra rasina benzoica cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sculpture pour Homme by Nikos.

Sculpture pour Homme Recenziile parfumurilor

Liviu
Liviu

Un parfum reusit per ansamblu, citrice, conifere si rasini la prima vedere nimic deosebit insa lucrat binisor. Luand si pretul in calcul i-as da un 8,5. Imi place mirosul care ramane pe piele, pacat ca nu e mai persistent!

adamescuandra
adamescuandra

acest parfum il folosesc chiar daca este pour homme este divin imi trezeste amintiri superbe

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Nikos Sculpture pour Homme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Nikos Sculpture pour Homme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sculpture pour Homme dupa Nikos. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sculpture pour Homme de Nikos reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Hermes Terre d'Hermes ScentStory 24 Gold Thierry Mugler A*Men Christian Dior Fahrenheit Christian Dior Dior Homme Intense Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Viktor&Rolf Spicebomb Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Thierry Mugler A*Men Pure Havane Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Cartier Must de Cartier Chanel Coco Mademoiselle Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Gucci Gucci Pour Homme II Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Hermes Terre d`Hermes Parfum Rochas Rochas Man