Designeri » N-Q » « Grupuri

Fille d`Eve Nina Ricci de dama

Fille d`Eve Nina Ricci de dama

Fille d`Eve de Nina Ricci este un parfum de dama. Fille d`Eve a fost lansat in 1956.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Fille d`Eve by Nina Ricci.

Fille d`Eve Recenziile parfumurilor

Mireille
Mireille

Acest parfum l-a avut mama mea prin anii 70. Avea un miros fin, elegant, suav, de loc agresiv. Nu-mi mai aduc aminte cam în ce categorie s-ar încadra, dar parcă era floral.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Nina Ricci Fille d`Eve fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Nina Ricci Fille d`Eve, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Fille d`Eve dupa Nina Ricci. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Fille d`Eve de Nina Ricci reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Vive Maria Forbidden Fragrance Mis(s) Behave Trish McEvoy Trish McEvoy 9 Blackberry & Vanilla Musk Jardin de France Extravieille Mandarina Duck Pure Black Paul Smith Paul Smith Man Washington Tremlett Royal Heroes 1805 Gendarme Sky Estée Lauder Pure White Linen Limited Edition Etro Relent Lacoste Lacoste Essential Sport Thierry Mugler Thierry Mugler Show Collection: Alien Couture Stone Michael Kors Island Palm Beach