Designeri » N-Q » Floral « Grupuri

L`Air du Temps Couture Edition Nina Ricci de dama

L`Air du Temps Couture Edition Nina Ricci de dama

L`Air du Temps Couture Edition Nina Ricci de dama Imagini

L`Air du Temps Couture Edition de Nina Ricci este un parfum Floral de dama. L`Air du Temps Couture Edition a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Francis Fabron.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about L`Air du Temps Couture Edition by Nina Ricci.

L`Air du Temps Couture Edition Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica L`Air du Temps Couture Edition dupa Nina Ricci. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre L`Air du Temps Couture Edition de Nina Ricci reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Ella Mikao Yujin Star Yves Rocher Vie Privée 2007 Jessica McClintock Always & Forever Fragonard Marche aux Fleurs Mary Kay Simply Cotton Aroma M Geisha Blanche Adidas Adidas Woman Citrus Energy Caron Acaciosa Lisa Hoffman Madagarcar Orchid Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Mary-Kate and Ashley Olsen L.A. Style