Designeri » N-Q » Floral « Grupuri

L`Air du Temps by Starck Nina Ricci de dama

L`Air du Temps by Starck Nina Ricci de dama

Il am: 1 Semnatura mea: 1

L`Air du Temps by Starck de Nina Ricci este un parfum Floral de dama. L`Air du Temps by Starck a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Francis Fabron. Notele de varf sunt garoafa, piersica, neroli, bergamot, trandafir si lemn de trandafir brazilian; notele de mijloc sunt rozmarin, garoafa, gardenie, violeta, orhidee, cuisoare, radacina de stanjenel, iasomie, ylang-ylang si trandafir; Notele de baza sunt condimente, stanjenel, ambra, lemn de santal, mosc, rasina benzoica, lichen, vetiver si cedru.

garoafa piersica neroli bergamot trandafir lemn de trandafir brazilian

rozmarin garoafa gardenie violeta orhidee cuisoare radacina de stanjenel iasomie ylang-ylang trandafir

condimente stanjenel ambra lemn de santal mosc rasina benzoica lichen vetiver cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about L`Air du Temps by Starck by Nina Ricci.

L`Air du Temps by Starck Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Nina Ricci L`Air du Temps by Starck fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Nina Ricci L`Air du Temps by Starck, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica L`Air du Temps by Starck dupa Nina Ricci. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre L`Air du Temps by Starck de Nina Ricci reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 Givenchy Very Irresistible Sensual Guerlain Cherry Blossom Roberto Verino VV Platinum Seven Skies Belle Histoire Montale Powder Flowers Lili Bermuda Pink Creed Les Floralies Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 11 Daisy Fuentes Dianoche Love Night Van Cleef & Arpels Un Air de First