Designeri » N-Q » Floral « Grupuri

L`Air du Temps by Starck Nina Ricci de dama

L`Air du Temps by Starck Nina Ricci de dama

Il am: 1 Semnatura mea: 1

L`Air du Temps by Starck de Nina Ricci este un parfum Floral de dama. L`Air du Temps by Starck a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Francis Fabron. Notele de varf sunt garoafa, piersica, neroli, bergamot, trandafir si lemn de trandafir brazilian; notele de mijloc sunt rozmarin, garoafa, gardenie, violeta, orhidee, cuisoare, radacina de stanjenel, iasomie, ylang-ylang si trandafir; Notele de baza sunt condimente, stanjenel, ambra, lemn de santal, mosc, rasina benzoica, lichen, vetiver si cedru.

garoafa piersica neroli bergamot trandafir lemn de trandafir brazilian

rozmarin garoafa gardenie violeta orhidee cuisoare radacina de stanjenel iasomie ylang-ylang trandafir

condimente stanjenel ambra lemn de santal mosc rasina benzoica lichen vetiver cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about L`Air du Temps by Starck by Nina Ricci.

L`Air du Temps by Starck Recenziile parfumurilor

L`Air du Temps by Starck by Nina Ricci 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Nina Ricci L`Air du Temps by Starck fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Nina Ricci L`Air du Temps by Starck, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica L`Air du Temps by Starck dupa Nina Ricci. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre L`Air du Temps by Starck de Nina Ricci reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Rose Emanuel Ungaro Apparition Sky Caron Fleur de Rocaille (1993) Victoria`s Secret Very Sexy for Her 2 Coty Sand & Sable Julian Rouas Swing Glamour Barneys New York Route du The Byredo La Tulipe Laura Ashley Magic Garden Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai Henri Bendel Rare Mimosa Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale