Designeri » N-Q » Floral Fructat Gurmand « Grupuri

Les Delices de Nina Nina Ricci de dama

Les Delices de Nina Nina Ricci de dama

caramel
Les Delices de Nina Nina Ricci de dama Videouri
Les Delices de Nina Nina Ricci de dama Imagini Les Delices de Nina Nina Ricci de dama Imagini

Les Delices de Nina de Nina Ricci este un parfum Floral Fructat Gurmand de dama. Acesta este un parfum nou Les Delices de Nina a fost lansat in 2015. Les Delices de Nina a fost creat de Marie Salamagne si Olivier Cresp. Notele de varf sunt lamaie si mandarina; notele de mijloc sunt capsuni, caramel, mar si iasomie; Notele de baza sunt pralina, mosc alb, zmeura si vanilie.

lamaie mandarina

capsuni caramel mar iasomie

pralina mosc alb zmeura vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Les Delices de Nina by Nina Ricci.

Nina

Les Delices de Nina Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Nina Ricci Les Delices de Nina fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Nina Ricci Les Delices de Nina, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Les Delices de Nina dupa Nina Ricci. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Les Delices de Nina de Nina Ricci reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Fructat Gurmand
Lolita Lempicka Caprice Violette Kylie Minogue Showtime EDP Hard Candy Hard Candy S-Perfume 100% Love Mojo Be Candy Atelier Flou Ten Nine Lulu Guinness Fairytales Demeter Fragrance Necco Sweethearts Be My Valentine NafNaf Graffiti Vanilla Michel Germain Tattoo Ramon Molvizar Art & Silver & Perfume Stacked Style Rococo Rouge