Designeri » N-Q » Floral « Grupuri

Love by Nina Nina Ricci de dama

Love by Nina Nina Ricci de dama

migdale
Love by Nina Nina Ricci de dama Imagini

Love by Nina de Nina Ricci este un parfum Floral de dama. Love by Nina a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Olivier Cresp. Parfumul prezinta mar verde, floare de cires, migdale si frangipani.

mar verde floare de cires migdale frangipani

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Love by Nina by Nina Ricci.

Nina

Love by Nina Recenziile parfumurilor

Este un fructat cu aroma de mar, ceva flori si ceva migdale, mirosul ce rezulta, semanand foarte bine cu caramelele Hubba-Bubba cu aroma de mere. Seamana putin cu Nina, dar acesta de fata este mai dulce si mai plasticat ca miros. Nina imi pare mult mai bun. Siaj si persistenta moderate. Evaluare: 4/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Nina Ricci Love by Nina fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Nina Ricci Love by Nina, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Love by Nina dupa Nina Ricci. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Love by Nina de Nina Ricci reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lacoste Lacoste Pour Femme Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Calvin Klein Eternity Giorgio Armani Emporio Armani Lei Thierry Mugler Angel Sunessence Edition Bleu Lagon Thierry Mugler Alien Essence Absolue Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition Lorenzo Villoresi Teint de Neige Nina Ricci Nina Mandarina Duck Mandarina Duck Versace Versense Chanel Chance Eau Tendre Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Nina Ricci Love in Paris Kenzo Flower by Kenzo Nina Ricci Farouche Dolce&Gabbana Velvet Vetiver Bois 1920 Real Patchouly Christian Dior Elixir Midnight Poison Parfum d`Empire Azemour Les Orangers