Designeri » N-Q » Floral « Grupuri

Love in Paris Nina Ricci de dama

Love in Paris Nina Ricci de dama

Love in Paris Nina Ricci de dama Videouri
Love in Paris Nina Ricci de dama Imagini Love in Paris Nina Ricci de dama Imagini Love in Paris Nina Ricci de dama Imagini Love in Paris Nina Ricci de dama Imagini

Love in Paris de Nina Ricci este un parfum Floral de dama. Love in Paris a fost lansat in 2004. Creatorul acestui parfum este Aurelien Guichard. Notele de varf sunt bujor, piersica, anason stelat, banana, Para, bergamot si trandafir; notele de mijloc sunt caisa, violeta, iasomie si anason; Notele de baza sunt mosc si note lemnoase.

bujor piersica anason stelat banana Para bergamot trandafir

caisa violeta iasomie anason

mosc note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Love in Paris by Nina Ricci.

Encre Noire Pour Elle

Love in Paris Recenziile parfumurilor

monafro
monafro

Acest parfum ar fi trebuit să-mi placă foarte mult, pentru că avea toate datele necesare: e Nina Ricci, e un cadou de la soț, e despre Paris, etc. Ei bine, nu mă impresionează și deși am fost la Paris, acest parfum e prea comercial și nu prea încarnează spiritul libertin și boem al Parisului, din păcate (mai degrabă Deci-Dela era astfel!).
Love in Paris e mai mult ca un clișeu de marketing. Siaj și longevitate reduse. Doar nota 6/10 cu indulgență pentru casa Nina Ricci, pe care o iubeam.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Nina Ricci Love in Paris fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Nina Ricci Love in Paris, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Love in Paris dupa Nina Ricci. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Love in Paris de Nina Ricci reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Robert Piguet Fracas Chanel Coco Eau de Parfum Lancome Poeme Kenzo Flower by Kenzo Hermes Elixir des Merveilles Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Thierry Mugler Alien Lorenzo Villoresi Teint de Neige Givenchy Hot Couture Cerruti 1881 Giorgio Armani Armani Code for Women Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Hermes Eau des Merveilles Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Christian Dior J`adore Viktor&Rolf Flowerbomb Burberry Burberry Brit Lacoste Lacoste Pour Femme Thierry Mugler Womanity Versace Versace