Designeri » N-Q » Floral Fructat « Grupuri

Nina Fantasy Nina Ricci de dama

Nina Fantasy Nina Ricci de dama

Nina Fantasy Nina Ricci de dama Imagini Nina Fantasy Nina Ricci de dama Imagini Nina Fantasy Nina Ricci de dama Imagini Nina Fantasy Nina Ricci de dama Imagini

Nina Fantasy de Nina Ricci este un parfum Floral Fructat de dama. Nina Fantasy a fost lansat in 2012. Nina Fantasy a fost creat de Olivier Cresp si Jacques Cavallier. Notele de varf sunt bergamot, mandarina si Para; notele de mijloc sunt heliotrop, trandafir si floare de cires; Notele de baza sunt ilice, vanilie si zahar.

bergamot mandarina Para

heliotrop trandafir floare de cires

ilice vanilie zahar

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Nina Fantasy by Nina Ricci.

Nina Fantasy Recenziile parfumurilor

Ivy
Ivy

O alta achizitie de dragul sticlutei, care pare desprinsa dintr-o reverie de primavara.
Nici sucul din interior nu este rau. Se incadreaza in linia parfumurilor din seria Nina - dulce, inocent, vesel, girly.
Florile de cires zaharisite, para si vanilia sunt personajele principale ale povestii.
Siaj moderat, persistenta slaba, cel mult doua ore.

Doree
Doree

Am savurat fiecare picatura din Fantasy-"primavara" este cuvantul care il caracterizeaza,muguri verzi si prospetime. Este floral fructat si pe pielea mea nu a parut dulce, este si usor de purtat poate fi un parfum de zi, dar la fel de bine se potriveste si pentru ocazie. E parfumul care mi-a dat cea mai mare doza de optimism si buna dispozitie.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Nina Ricci Nina Fantasy fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Nina Ricci Nina Fantasy, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Nina Fantasy dupa Nina Ricci. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Nina Fantasy de Nina Ricci reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jennifer Lopez Love at First Glow Caron Eaux de Caron Forte Yllozure Yllozureole Bourjois Clin d'Oeil Lovely Girl Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or Maria Sharapova Maria Sharapova Yves Saint Laurent Baby Doll Honeymoon Limited Edition Jeanne Arthes Sur Un Nuage Benefit B Spot Ted Baker X2O Extraordinary for Women Gres Caline Tender Moments InStyle Sex In The City Lust