Designeri » N-Q » Floral Fructat « Grupuri

Nina Gold Edition Nina Ricci de dama

Nina Gold Edition Nina Ricci de dama

Nina Gold Edition Nina Ricci de dama Imagini Nina Gold Edition Nina Ricci de dama Imagini Nina Gold Edition Nina Ricci de dama Imagini

Nina Gold Edition de Nina Ricci este un parfum Floral Fructat de dama. Nina Gold Edition a fost lansat in 2008. Nina Gold Edition a fost creat de Olivier Cresp si Jacques Cavallier. Notele de varf sunt lamaie verde si lamaie de Amalfi; notele de mijloc sunt bujor, mar verde si pralina; Notele de baza sunt mar, mosc si cedru.

lamaie verde lamaie de Amalfi

bujor mar verde pralina

mar mosc cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Nina Gold Edition by Nina Ricci.

Nina Gold Edition Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Nina Ricci Nina Gold Edition fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Nina Ricci Nina Gold Edition, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Nina Gold Edition dupa Nina Ricci. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Nina Gold Edition de Nina Ricci reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Cartier Delices Chopard Wish Pink Diamond Puma Puma Create Kenzo Le Monde Est Beau Fragonard Soleil Halston Catalyst Guepard Miss Guepard So...? So...? Shop until u drop Eisenberg I Am Remy Latour Exotica Fresh Memoirs of a Geisha Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style G