Designeri » N-Q » Floral Fructat « Grupuri

Nina L`Elixir Nina Ricci de dama

Nina L`Elixir Nina Ricci de dama

acrisor
Nina L`Elixir Nina Ricci de dama Imagini

Nina L`Elixir de Nina Ricci este un parfum Floral Fructat de dama. Nina L`Elixir a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Olivier Cresp. Nota de varf este lamaie de Amalfi; notele de mijloc sunt iasomie si fructe rosii; Nota de baza este mosc.

lamaie de Amalfi

iasomie fructe rosii

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Nina L`Elixir by Nina Ricci.

Nina

Nina L`Elixir Recenziile parfumurilor

bluelight
bluelight

un parfum puternic la inceput, fructat, chiar dulceag, pe pielea mea tine in jur de 2 ore, dar pe haine o zi intreaga

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Nina Ricci Nina L`Elixir fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Nina Ricci Nina L`Elixir, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Nina L`Elixir dupa Nina Ricci. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Nina L`Elixir de Nina Ricci reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Nina Ricci Nina Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Nina Ricci Mademoiselle Ricci Guerlain Insolence Eau de Parfum Joop! All About Eve Kenzo Flower by Kenzo Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Salvador Dali Dalissime Yves Saint Laurent Elle Lalique Amethyst Givenchy Hot Couture Chanel Chance Eau Tendre Giorgio Armani Si Thierry Mugler Alien Essence Absolue Joop! Joop! Le Bain Christian Dior Dior Addict Lalique Encre Noire Pour Elle Bvlgari Bvlgari Pour Femme Marc Jacobs Decadence Christian Dior Hypnotic Poison