Designeri » N-Q » Oriental Floral « Grupuri

Tuberoza Nishane unisex

tuberoza
ierbos
Tuberoza Nishane unisex Imagini Tuberoza Nishane unisex Imagini

Tuberoza de Nishane este un parfum Oriental Floral unisex. Acesta este un parfum nou Tuberoza a fost lansat in 2014. Creatorul acestui parfum este Jorge Lee. Notele de varf sunt ylang-ylang, portocala dulce, floare de portocal si pelin; notele de mijloc sunt tuberoza, gardenie, iasomie si galbenele; Notele de baza sunt ambra, vetiver, lemn de santal si mosc.

ylang-ylang portocala dulce floare de portocal pelin

tuberoza gardenie iasomie galbenele

ambra vetiver lemn de santal mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Tuberoza by Nishane.

Tuberoza Recenziile parfumurilor

marmar
marmar

Deși se numește Tuberoza , acest extract de parfum nu e ceea ce aștepți , nu e o tuberoza ci un melanj de flori proaspăt tăiate , tuberoze tinere , iasomie , frunze de citrice , un iz amărui de pelin si gălbenele . L-am aplicat numai pe piele si pare sa reziste de câteva ore , ar trebui sa il pulverizez si pe haine sa -l înțeleg mai bine,ma intriga, e descris ca unisex si asta datorită notelor ierboase , aromate ,sint curioasa cum ar fi pe un bărbat ,dar mi-e frica sa nu ramin fără parfum ! Parca aștept " The end" .

Tuberoza by Nishane 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Nishane Tuberoza fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Nishane Tuberoza, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Tuberoza dupa Nishane. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Tuberoza de Nishane reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Annayake Yukimi Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Pierre Balmain La Mome Antonio Banderas Diavolo Extremely Woman Jeanne Arthes Sultane Gold Lubin L de Lubin Czech & Speake Dark Rose essence Love Game Le Jardin Retrouve Eau de Tubereuse April Aromatics Nectar of Love Detaille Sheliane Parfums de Coeur Sexiest Fantasies On The Prowl