Designeri » N-Q » Aromatic Condimentat « Grupuri

Zafferano Odori unisex

Zafferano Odori unisex

tabac
Zafferano Odori unisex Imagini Zafferano Odori unisex Imagini

Zafferano de Odori este un parfum Aromatic Condimentat unisex. Zafferano a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Enzo Galardi. Parfumul prezinta cedru, sofran, trandafir, iasomie, lacramioare si ambra.

cedru sofran trandafir iasomie lacramioare ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Zafferano by Odori.

Zafferano Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Odori Zafferano fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Odori Zafferano, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Zafferano dupa Odori. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Zafferano de Odori reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Condimentat
50 Cent Power by 50 Cent Roger & Gallet L`Homme Sport Cacharel Amor pour Homme Sunshine Etat Libre d`Orange Sex Pistols O Boticario Connexion Demeter Fragrance Chai Tea B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John Estée Lauder Pleasures For Men NANADEBARY Green Hilde Soliani CiocoSpesizissimo Gendarme 7 Sinful Scents Rage Cinq Mondes Rituel du Siam