Designeri » N-Q » Citric Aromatic « Grupuri

Flash Back Olfactive Studio unisex

Flash Back Olfactive Studio unisex

Flash Back Olfactive Studio unisex Imagini Flash Back Olfactive Studio unisex Imagini Flash Back Olfactive Studio unisex Imagini

Flash Back de Olfactive Studio este un parfum Citric Aromatic unisex. Flash Back a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Olivier Cresp. Notele de varf sunt rabarbar, portocala si grapefruit; notele de mijloc sunt mar Granny Smith si piper roz; Notele de baza sunt ambra, mosc, vetiver si cedru.

rabarbar portocala grapefruit

mar Granny Smith piper roz

ambra mosc vetiver cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Flash Back by Olfactive Studio.

Flash Back Recenziile parfumurilor

Un citric usor amarui, cu grapefruit, completat de rubarba, un iz de mar verde si un strop de piper. Este un parfum foarte racoritor, mai mult masculin decat unisex, iar notele sunt incredibil de realistic redate. Nu are siaj aproape deloc, ceea ce e destul de dezamagitor pentru mine, si nici cu persistenta nu sta grozav, ea este medie.
Nota mea: 6/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Olfactive Studio Flash Back fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Olfactive Studio Flash Back, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Flash Back dupa Olfactive Studio. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Flash Back de Olfactive Studio reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Paco Rabanne Paco Jovoy Paris Hesperide Molinard Eau de Citrus Gant Gant Silver Creed Zeste Mandarine Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Badiane Smell Bent Hippie Holidaze Amway Opportune Fragonard Cologne Grand Luxe Bath and Body Works Citron En Voyage Perfumes Havane pour Homme Nobile 1942 Estroverso