Designeri » N-Q » Citric Aromatic « Grupuri

Still Life Olfactive Studio unisex

Still Life Olfactive Studio unisex

Vreau: 1

fin condimentat
Still Life Olfactive Studio unisex Imagini Still Life Olfactive Studio unisex Imagini Still Life Olfactive Studio unisex Imagini

Still Life de Olfactive Studio este un parfum Citric Aromatic unisex. Still Life a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Dora Baghriche-Arnaud. Notele de varf sunt yuzu, piper roz, elemi, piper negru si piper de Sichuan; notele de mijloc sunt galbanum si anason stelat; Notele de baza sunt cedru de Virginia, ambra si rom.

yuzu piper roz elemi piper negru piper de Sichuan

galbanum anason stelat

cedru de Virginia ambra rom

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Still Life by Olfactive Studio.

Still Life Recenziile parfumurilor

Curatel si minimalist, Still Life e genul de parfum non-agresiv care te invaluie discret in zilele calde. Simt destul de clar o nota de ceai in el, alaturi de citrice si vag de tot niste urme balsamice. Sincer e cam lipsit de personalitate. Sunt parfumuri citric-aromatice mult mai jucause ca el. Still Life imi seamana cu ceva de la Roget & Gallet dar nu-mi aduc aminte care, sau poate de la L`Occitane? Prea subtire si efemer. Putine femei cred ca l-ar gasi decorativ, eu nu ma numar printre lui, desi imi plac totusi cateva parfumuri similare ca intensitate.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Olfactive Studio Still Life fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Olfactive Studio Still Life, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Still Life dupa Olfactive Studio. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Still Life de Olfactive Studio reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Frederic Malle Musc Ravageur By Kilian Back to Black Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte Christian Dior Eau Sauvage Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Lorenzo Villoresi Teint de Neige Bois 1920 Real Patchouly Frapin 1270 Phaedon Tabac Rouge Parfum d`Empire 3 Fleurs J.F. Schwarzlose Berlin Leder 6 WIDIAN IV Robert Piguet Douglas Hannant Rance 1795 Jasmin du Malabar Maison Francis Kurkdjian Oud Serge Lutens Fille en Aiguilles MDCI Parfums Cuir Garamante Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Femme Fragonard Grain de Soleil Rance 1795 Pres de Toi