Designeri » N-Q » Oriental « Grupuri

Ambra Omnia Profumi de dama

Ambra Omnia Profumi de dama

Vreau: 1

Ambra Omnia Profumi de dama Imagini

Ambra de Omnia Profumi este un parfum Oriental de dama. Ambra a fost lansat in 2004. Notele de varf sunt portocala, bergamot si muscata; notele de mijloc sunt tamaie, lavanda si paciuli; Notele de baza sunt vanilie, labdanum, opoponax si ambra.

portocala bergamot muscata

tamaie lavanda paciuli

vanilie labdanum opoponax ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ambra by Omnia Profumi.

Ambra Recenziile parfumurilor

Uite o ambra care-mi place foarte mult: e dulce, invaluitoare, lipsita de asprime. Se combina foarte frumos cu vanilia si tamaia, mai simt si un iz de paciuli si o nota de lavanda care impiedica parfumul sa migreze spre "prea dulce".
Un oriental tipic, cu o nota de scortisoara pe care o simt, desi n-o vad listata, ma duce cu gandul la Craciun. Cred ca ar fi minunat de purtat iarna, pe ger naprasnic, cu zapada la geam si colindatori pe drum.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Omnia Profumi Ambra fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Omnia Profumi Ambra, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ambra dupa Omnia Profumi. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ambra de Omnia Profumi reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Aftelier Tango Hanae Mori Hanae Mori Todd Oldham Todd Oldham La Maison de la Vanille Vanille Noire du Mexique Il Profvmo Ambre d Or L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Oriflame Nomadic Ava Luxe No. 23 Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir Comme des Garcons Glitter Rasasi Dhanel Oudh Mukhallat SoOud Nur