Designeri » N-Q » « Grupuri

Return Onofri de dama

Return Onofri de dama

Return Onofri de dama Imagini

Return de Onofri este un parfum de dama. Creatorul acestui parfum este Marc vom Ende.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Return by Onofri.

Return Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Onofri Return fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Onofri Return, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Return dupa Onofri. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Return de Onofri reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Reminiscence Mi Fa Calvin Klein CK IN2U Heat for Her Rance 1795 Laetitia Millesime Demeter Fragrance Jolly Rancher New Green Apple Salvador Dali Salvador S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme Zara Lirio de Agua Wellments I Love the Moon Christian Dior Cruise Collection Escale Aux Marquises Gloria Vanderbilt Vanderbilt for Men Poiray Poiray Andrea Maack Smart