Designeri » N-Q » Oriental « Grupuri

Amber Elixir Night Oriflame de dama

Amber Elixir Night Oriflame de dama

Amber Elixir Night Oriflame de dama Imagini Amber Elixir Night Oriflame de dama Imagini Amber Elixir Night Oriflame de dama Imagini Amber Elixir Night Oriflame de dama Imagini Amber Elixir Night Oriflame de dama Imagini

Amber Elixir Night de Oriflame este un parfum Oriental de dama. Amber Elixir Night a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Marie Salamagne. Notele de varf sunt trandafir salbatic, bergamot si tamaie; notele de mijloc sunt stanjenel, ambra si rasina benzoica de Siam; Notele de baza sunt paciuli, vanilie de Bourbon si lemn de santal.

trandafir salbatic bergamot tamaie

stanjenel ambra rasina benzoica de Siam

paciuli vanilie de Bourbon lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Amber Elixir Night by Oriflame.

Amber Elixir Night Recenziile parfumurilor

Maria Catalina
Maria Catalina

E mai deosebit decat Amber Elixir...mai puternic, si categoric pentru seara. Mie imi place mai mult acesta.

Dana Maria

Multumesc! Pfu, si chiar voiam sa il comand pentru ca am mirosit Amber Elixir si mi-a placut, mi-l imaginam chiar mai puternic si vanilat pe-acesta. Dar cred ca raman la varianta clasica.

bibiutza
bibiutza

Pot sa îți spun dana ca este complet diferit fata de amber elixir...acela este dens, migdalat și foarte persistent, pe când acesta este slab ca intensitate și nici mirosul nu este unul memorabil.
Este ca o continuare la un film extraordinar, dar dezamăgitor fata de prima parte:)

Dana Maria

Am vazut ca Amber Elixir e foarte apreciat, dar despre acesta ce puteti spune? Chiar nicio parere? :)

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Amber Elixir Night fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Amber Elixir Night, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Amber Elixir Night dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Amber Elixir Night de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Oriflame Amber Elixir Jimmy Choo Jimmy Choo Avon Surrender Estée Lauder Modern Muse Lancome Magie Noire Christian Dior Dune Givenchy Pi Gucci Gucci Premiere Chanel Coco Noir Guerlain Mitsouko Eau de Toilette Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Yves Rocher Voile d'Ambre Tom Ford Black Orchid Sabon Zohar (Musk) Woods of Windsor Lavender Sabon Oneg (Patchouli Vanilla) Estée Lauder Youth-Dew Limited Edition Oriflame Eclat Homme Yves Rocher Moment de Bonheur L`Eau Zara Black Peony