Designeri » N-Q » Oriental Floral « Grupuri

Believe Oriflame de dama

Believe Oriflame de dama

Believe de Oriflame este un parfum Oriental Floral de dama. Believe a fost lansat in anii 2000's. Parfumul prezinta trandafir turcesc, iasomie, piersica, ambra si cedru.

trandafir turcesc iasomie piersica ambra cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Believe by Oriflame.

Believe Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Believe fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Believe, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Believe dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Believe de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Van Cleef & Arpels Van Cleef Judith Leiber Leiber Torrente L`Or Intense Ralph Lauren Lauren Style Masaki Matsushima Suu Shu Uemura Fleur de Terre Yves Rocher Clea Sarah Horowitz Parfums Perfect Sunset Czech & Speake Dark Rose Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie Lulu Castagnette Les Petites Folies 00:10 Ulric de Varens Mini Varens 08