Designeri » N-Q » Oriental Floral « Grupuri

Believe Oriflame de dama

Believe Oriflame de dama

Believe de Oriflame este un parfum Oriental Floral de dama. Parfumul prezinta trandafir turcesc, iasomie, piersica, ambra si cedru.

trandafir turcesc iasomie piersica ambra cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Believe by Oriflame.

Believe Recenziile parfumurilor

Believe by Oriflame 5.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Believe fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Believe, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Believe dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Believe de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Gianfranco Ferre Essence d’eau Givenchy Ange ou Demon Chantecaille Tiare Coty La Voce Renee Fleming Revlon Xia Xiang Fragonard Miranda Mexx Mexx Black for Her Tosca Tosca S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Femme Chanel Les Exclusifs de Chanel Cuir de Russie Gloria Vanderbilt Fatale Gucci Gucci Guilty