Designeri » N-Q » Floral « Grupuri

Chiffon Oriflame de dama

Chiffon Oriflame de dama

Chiffon de Oriflame este un parfum Floral de dama. Chiffon a fost lansat in anii 2000's. Notele de varf sunt prune, ylang-ylang, muscata si flori albe; notele de mijloc sunt paciuli, cedru si tuberoza; Notele de baza sunt floare de portocal, lemn de santal si mosc.

prune ylang-ylang muscata flori albe

paciuli cedru tuberoza

floare de portocal lemn de santal mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Chiffon by Oriflame.

Chiffon Recenziile parfumurilor

Mihailush
Mihailush

dupa ce am l-am folosit de 2 ori, l-am aruncat pentru ca nu-l mai putam suporta sub nicio forma....
Chimie in stare pura....

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Chiffon fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Chiffon, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Chiffon dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Chiffon de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Yves Rocher Tendre Jasmin The Different Company Rose Poivree Kenzo Eau De Fleur de Magnolia Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Adrienne Vittadini AV Alfred Sung Always Revillon Detchema Barneys New York Route du The Betty Barclay Pure Style Van Cleef & Arpels First Summer Pour l'Ete Taylor of London White Lily of the Valley