Designeri » N-Q » Floral « Grupuri

Chiffon Oriflame de dama

Chiffon Oriflame de dama

Chiffon Oriflame de dama Imagini Chiffon Oriflame de dama Imagini

Chiffon de Oriflame este un parfum Floral de dama. Chiffon a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Celine Ripert. Notele de varf sunt prune, ylang-ylang, muscata si flori albe; notele de mijloc sunt paciuli, cedru si tuberoza; Notele de baza sunt floare de portocal, lemn de santal si mosc.

prune ylang-ylang muscata flori albe

paciuli cedru tuberoza

floare de portocal lemn de santal mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Chiffon by Oriflame.

Chiffon Recenziile parfumurilor

Mihailush
Mihailush

dupa ce am l-am folosit de 2 ori, l-am aruncat pentru ca nu-l mai putam suporta sub nicio forma....
Chimie in stare pura....

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Chiffon fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Chiffon, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Chiffon dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Chiffon de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue Christian Dior I Love Dior Alfred Sung Sung Spa Masaki Matsushima Cherry Guerlain Les Quatre Saisons - Quant Vient L`Ete L`Erbolario Fioriscuri Muelhens My Melody Dreams Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Guerlain Aqua Allegoria Tiare Mimosa Yardley Heritage Collection: Geranium Blumarine Jus No.1 Blugirl Mojo LIVE NOW Inspired by New York