Designeri » N-Q » Oriental Lemnos « Grupuri

Dark Wood Oriflame de barbati

Dark Wood Oriflame de barbati

Dark Wood de Oriflame este un parfum Oriental Lemnos de barbati. Acesta este un parfum nou Dark Wood a fost lansat in 2014. Parfumul prezinta lemn de guaiac.

lemn de guaiac

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Dark Wood by Oriflame.

Boss Orange for Men

Dark Wood Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Dark Wood fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Dark Wood, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Dark Wood dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Dark Wood de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Christian Dior Dune Cacharel Gloria Calvin Klein Obsession for Men Paco Rabanne Black XS Tom Ford Oud Wood Givenchy Pi Leather Jacket Lomani Ignition Guerlain Iris Ganache Seven Skies Lalita Sonoma Scent Studio Sienna Musk Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit By Kilian Pure Oud