Designeri » N-Q » Floral Fructat « Grupuri

Delicacy Oriflame de dama

Delicacy Oriflame de dama

Delicacy Oriflame de dama Imagini Delicacy Oriflame de dama Imagini

Delicacy de Oriflame este un parfum Floral Fructat de dama. Delicacy a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Marie Salamagne. Notele de varf sunt piper roz, coacaze negre si Para; notele de mijloc sunt zmeura, capsuni si trandafir; Notele de baza sunt mosc, vanilie si pralina.

piper roz coacaze negre Para

zmeura capsuni trandafir

mosc vanilie pralina

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Delicacy by Oriflame.

La Tentation de Nina

Delicacy Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Delicacy fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Delicacy, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Delicacy dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Delicacy de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Givenchy My Givenchy Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Ralph Lauren Ralph Cool Givenchy Absolutely Givenchy Love Passport A Bloom Etienne Aigner Aigner Too Feminine Lancome Tresor Sheer Fragrance Gianfranco Ferre In The Mood For Love Eisenberg I Am Victoria`s Secret Passionate Kisses Mary-Kate and Ashley Olsen N.Y. Chic Esme Rene Midnight Wishes