Designeri » N-Q » Floral Fructat « Grupuri

Embrace Her Oriflame de dama

Embrace Her Oriflame de dama

Avut: 3

Embrace Her Oriflame de dama Imagini Embrace Her Oriflame de dama Imagini

Embrace Her de Oriflame este un parfum Floral Fructat de dama. Embrace Her a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Evelyne Boulanger. Notele de varf sunt mar caramelizat, mandarina, bergamot, coacaze negre si zmeura; notele de mijloc sunt iasomie, trandafir, violeta, piersica si garoafa alba; Notele de baza sunt migdale dulci, zahar, heliotrop, mosc, ambra, cedru, lemn de santal si vanilie.

mar caramelizat mandarina bergamot coacaze negre zmeura

iasomie trandafir violeta piersica garoafa alba

migdale dulci zahar heliotrop mosc ambra cedru lemn de santal vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Embrace Her by Oriflame.

Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum

Embrace Her Recenziile parfumurilor

laura24
laura24

este un parfum fresh si in acelasi timp dulce.Feminitate este cuvantul pe care il pot asocia acestui parfum.Am fost oprita pe strada si intrebata cu ce parfum m-am dat.....

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Embrace Her fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Embrace Her, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Embrace Her dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Embrace Her de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yllozure Yllozureole Esprit Connect for Us The Body Shop Cassis Rose Jaguar Jaguar Woman Elizabeth Arden Red Door Velvet Perfumer`s Workshop Samba Natural Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette Ted Baker X2O Extraordinary for Women O Boticario Floratta in Gold Corine de Farme Witch Hay Lin Roberto Vizzari Vizzari Femme Adolfo Dominguez U