Designeri » N-Q » Oriental Floral « Grupuri

Enigma Oriflame de dama

Enigma Oriflame de dama

Enigma Oriflame de dama Videouri
Enigma Oriflame de dama Imagini

Enigma de Oriflame este un parfum Oriental Floral de dama. Enigma a fost lansat in 2008. Notele de varf sunt piersica, frezie si floare de piersic; notele de mijloc sunt trandafir, iasomie si floare de portocal; Notele de baza sunt lemn de santal, paciuli, orhidee, vanilie, ambra, boabe de tonka si mosc.

piersica frezie floare de piersic

trandafir iasomie floare de portocal

lemn de santal paciuli orhidee vanilie ambra boabe de tonka mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Enigma by Oriflame.

Euphoria

Enigma Recenziile parfumurilor

bad_flo
bad_flo

Un parfum care miroase foarte frumos,nu pot sa descriu ce simt cand il aplic(descrierea de mai sus e cea mai buna); l-as mai cumpara . Este intens dar nu gru,imi place.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Enigma fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Enigma, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Enigma dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Enigma de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Avon Tomorrow Amouage Amouage Lyric Woman Avon Perceive Dolce&Gabbana The One Avon Today Tomorrow Always Gold Avon Little Black Dress Givenchy Organza Givenchy Play For Her Oriflame Volare Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Amouage Honour Woman Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Lancome Tresor Midnight Rose Giorgio Armani Armani Code for Women Christian Dior J`Adore L`Absolu Amouage Ubar Gloria Vanderbilt Vanderbilt Cacharel Anais Anais Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense Paco Rabanne Ultraviolet