Designeri » N-Q » Chypre Fructat « Grupuri

Enigma Dare to Dream Oriflame de dama

Enigma Dare to Dream Oriflame de dama

Enigma Dare to Dream Oriflame de dama Imagini

Enigma Dare to Dream de Oriflame este un parfum Chypre Fructat de dama. Enigma Dare to Dream a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Francoise Caron. Notele de varf sunt mandarina, pepene si coacaze negre; notele de mijloc sunt ylang-ylang, violeta, frangipani si ciclama; Notele de baza sunt muschi, mosc, stanjenel si vetiver.

mandarina pepene coacaze negre

ylang-ylang violeta frangipani ciclama

muschi mosc stanjenel vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Enigma Dare to Dream by Oriflame.

Enigma Dare to Dream Recenziile parfumurilor

flory
flory

parfumul meu de suflet,ma defineste ,din pacate nu se mai produce!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Enigma Dare to Dream fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Enigma Dare to Dream, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Enigma Dare to Dream dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Enigma Dare to Dream de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Fructat
Lacoste Touch of Sun Gucci Gucci Rush Van Cleef & Arpels Gem Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Yohji Yamamoto Yohji Lacoste Love of Pink MDCI Parfums Vepres Siciliennes DSH Perfumes Cimabue (Italian Journey no. 8) Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Dans Tes Bras In Your Arms Ulric de Varens Varensia Ulric de Varens Creation N° 09 Rihanna Reb'l Fleur