Designeri » N-Q » Aromatic Fructat « Grupuri

Excite Oriflame de barbati

Excite Oriflame de barbati

ozonic
Excite Oriflame de barbati Imagini

Excite de Oriflame este un parfum Aromatic Fructat de barbati. Excite a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt bergamot, gutuie, pelin si pepene; notele de mijloc sunt ceai, tarhon si apa de mare; Notele de baza sunt muschi, cedru si mosc.

bergamot gutuie pelin pepene

ceai tarhon apa de mare

muschi cedru mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Excite by Oriflame.

Excite Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Excite fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Excite, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Excite dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Excite de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fructat
Givenchy Insense Ultramarine L`Erbolario Rugiada d`Oriente Mango MNG Your Jeans Yves Rocher Neblina Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Folle X Humiecki & Graef Multiple Rouge Humiecki & Graef Eau Radieuse Demeter Fragrance Redhead in Bed Avon Blue Rush Intense Profumi di Pantelleria Aire Can Carlos Higo Huitieme Art Parfums Aube Pashmina