Designeri » N-Q » Lemnos Condimentat « Grupuri

Frey Oriflame de barbati

Frey Oriflame de barbati

Vreau: 1

ierbos

Frey de Oriflame este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. Notele de varf sunt lamaie, grapefruit si portocala; notele de mijloc sunt maghiran, cimbru rosu si cardamom; Nota de baza este mosc.

lamaie grapefruit portocala

maghiran cimbru rosu cardamom

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Frey by Oriflame.

Frey Recenziile parfumurilor

balea1984
balea1984

este super ok,il am de 8 ani si este ok,il mai vreau...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Frey fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Frey, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Frey dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Frey de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
D`Orsay Le Dandy Sergio Tacchini Active Water L`Erbolario China Kanabeach Kanabeach Homme Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Indult Reve En Cuir Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Romeo Gigli Laki Detaille Yatching The Different Company Sens et Bois Bath and Body Works Oak Vero Profumo onda eau de parfum