Designeri » N-Q » Floral « Grupuri

Giordani Gold Oriflame de dama

Giordani Gold Oriflame de dama

tuberoza

Giordani Gold de Oriflame este un parfum Floral de dama. Giordani Gold a fost lansat in 1976. Notele de varf sunt flori albe, mandarina, floare de lamai si floare de portocal; notele de mijloc sunt iasomie, tuberoza si crin; Notele de baza sunt chiparos, paciuli, mosc alb si muschi.

flori albe mandarina floare de lamai floare de portocal

iasomie tuberoza crin

chiparos paciuli mosc alb muschi

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Giordani Gold by Oriflame.

Ysatis
Moments

Giordani Gold Recenziile parfumurilor

Mireille
Mireille

Un parfum foarte dulce, greoi, de la care te doare capul. Mie îmi dă stare de greață, nu-l pot suporta de loc. Și unde mai pui că este și intens și persistă ore întregi!!! Deci,... cei are nu iubiți parfumurile dulci și greoaie, agresive,... fugiți cât puteți! Tenta ce rămâne este una de parfum ieftin, groaznic! Mi-aduc aminte de parfumurile ale oribile de dinainte de 89.

Giordani Gold by Oriflame 2.38 out of 5 based on 29 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Giordani Gold fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Giordani Gold, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Giordani Gold dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Giordani Gold de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Avon Rare Pearls Avon Today Avon Little Black Dress Escada Escada Magnetism Oriflame Precious Eau de Parfum Avon U by Ungaro for Her Avon Treselle Oriflame Eclat for Men Guerlain Idylle Avon Rare Gold Adidas Natural Vitality Avon Treselle Mystique Oriflame Giordani White Gold Avon Herve Leger Ete Lancome Hypnose Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Paco Rabanne 1 Million Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Avon Full Speed Avon Black Suede Touch