Designeri » N-Q » Oriental Floral « Grupuri

Giordani Gold Shine Oriflame de dama

Giordani Gold Shine Oriflame de dama

Il am: 1 Avut: 1 Semnatura mea: 1

Giordani Gold Shine de Oriflame este un parfum Oriental Floral de dama. Giordani Gold Shine a fost lansat in 2010. Notele de varf sunt note fructate, piersica si maracuia; notele de mijloc sunt tinctura de trandafiri, bujor si heliotrop; Notele de baza sunt lemn de santal si paciuli.

note fructate piersica maracuia

tinctura de trandafiri bujor heliotrop

lemn de santal paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Giordani Gold Shine by Oriflame.

Giordani Gold Shine Recenziile parfumurilor

Giordani Gold Shine by Oriflame 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Giordani Gold Shine fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Giordani Gold Shine, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Giordani Gold Shine dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Giordani Gold Shine de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Carolina Herrera Crystal Chic Chanel Allure Sensuelle Liz Claiborne Sweet Desire by Realities Donna Karan Donna Karan Gold Torrente L`Or de Torrente Al Haramain Perfumes Affaf Jean Patou Ma Liberte Bob Mackie Masquerade Moschino Toujours Glamour Jacques Fath Eau de Fath Bath House Indian Ginger and Orchid Oriflame Tsun Lai