Designeri » N-Q » Oriental Floral « Grupuri

Grace Oriflame de dama

Grace Oriflame de dama

Grace Oriflame de dama Imagini Grace Oriflame de dama Imagini

Grace de Oriflame este un parfum Oriental Floral de dama. Grace a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Alexandra Carlin. Notele de varf sunt cardamom, piper si Para; notele de mijloc sunt garoafa, iasomie si violeta; Notele de baza sunt vetiver, cashmeran, mosc si vanilie.

cardamom piper Para

garoafa iasomie violeta

vetiver cashmeran mosc vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Grace by Oriflame.

Grace Recenziile parfumurilor

leila_mic
leila_mic

este un parfum dulcic, fin, select ... placut, dureaza destul de mult pe pielea mea; potrivit pentru vreme racoroasa ... nu e senzational, dar merge ... mai ales in momentele cu lipsa de inspiratie

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Grace fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Grace, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Grace dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Grace de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Moschino Toujours Glamour Calvin Klein Obsession Joop! Joop! Le Bain Lancome Hypnose Yves Rocher Cantate Yves Rocher Ming Shu Burberry Burberry Women Burberry Weekend for Women Oriflame Volare Oriflame Amber Elixir Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Yves Rocher So Elixir Paco Rabanne Lady Million Avon Little Black Dress Sanctuary Sanctuary Classic Nicole Miller Nicole Miller Jean-Louis Scherrer Nuits Indiennes Yves Rocher Rose Ispahan S.T. Dupont Miss Dupont Tosca Tosca