Designeri » N-Q » Oriental Condimentat « Grupuri

Manful Oriflame de barbati

Manful Oriflame de barbati

scortisoara
Manful Oriflame de barbati Imagini Manful Oriflame de barbati Imagini

Manful de Oriflame este un parfum Oriental Condimentat de barbati. Manful a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Amandine Marie. Notele de varf sunt sofran, piper negru si note marine; notele de mijloc sunt iasomie, scortisoara si coacaze negre; Notele de baza sunt boabe de tonka, vetiver si piele intoarsa.

sofran piper negru note marine

iasomie scortisoara coacaze negre

boabe de tonka vetiver piele intoarsa

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Manful by Oriflame.

Manful Recenziile parfumurilor

radumihail
radumihail

Intr.o zi un coleg de munca purta chestia asta. L-am intrebat cu ce s-a dat pentru ca mirosea foarte interesant. Am fost oarecum stupefiat sa aflu ca e un simplu oriflame, mai ales ca eram destul de familiar cu parfumurile lor pentru ca nu imi permiteam mai mult de atat acum ceva timp si toate mi se parea ca miros identic. L-am cumparat si eu ulterior. Ei bine, sunt foarte placut surprins. Nuse compara cu nimic de la oriflame/avon chiar avand ceva special. Pur si simplu miroase altfel, mai putin sintetic. Siaj si longevitate nu extraordinare, dar pentru 30 de lei sunt mai mult decat multumit. Seamana un pic cu Spicebomb sau cu Man in Black de la Bvlgari. O surpriza placuta de la oriflame!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Manful fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Manful, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Manful dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Manful de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Yves Saint Laurent Nu Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Cacao Emanuel Ungaro Ungaro 2007 L`Artisan Parfumeur Safran Troublant Bond No 9 Brooklyn LR Marcus Schenkenberg Eau de Parfum Ted Baker X2O Extraordinary for Men Washington Tremlett Clove Absolute Police Pure Police Pure DNA Homme DSH Perfumes Nourouz Serge Lutens La Myrrhe I Profumi di Firenze Vaniglia e Zenzero