Designeri » N-Q » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Moon Oriflame de dama

Moon Oriflame de dama

Moon Oriflame de dama Imagini

Moon de Oriflame este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Moon a fost lansat in 1996. Notele de varf sunt citrice si cardamom; Nota de mijloc este note florale; Notele de baza sunt stanjenel, note lemnoase si mosc.

citrice cardamom

note florale

stanjenel note lemnoase mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Moon by Oriflame.

Moon Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Moon fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Moon, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Moon dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Moon de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Sarah Jessica Parker Lovely Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Hermes Kelly Caleche Le Labo Rose 31 Montale Aoud Velvet Boucheron B Borsalino Borsalino Pour Elle Lanvin Lanvin L`Homme CnR Create Capricorn Smell Bent Sunshine Ulric de Varens Mini Musk Sabon Zer (Rose)