Designeri » N-Q » Floral « Grupuri

More by Demi Oriflame de dama

More by Demi Oriflame de dama

More by Demi Oriflame de dama Videouri
More by Demi Oriflame de dama Imagini More by Demi Oriflame de dama Imagini More by Demi Oriflame de dama Imagini More by Demi Oriflame de dama Imagini

More by Demi de Oriflame este un parfum Floral de dama. More by Demi a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Fabrice Pellegrin. Notele de varf sunt mandarina verde, piersica alba si heliotrop; notele de mijloc sunt ylang-ylang, iasomie si floare de portocal; Notele de baza sunt crin, lemn de santal si mosc.

mandarina verde piersica alba heliotrop

ylang-ylang iasomie floare de portocal

crin lemn de santal mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about More by Demi by Oriflame.

Allure eau de parfum

More by Demi Recenziile parfumurilor

alinacoralia
alinacoralia

E un parfum greoi...trebuie sa te obisnuiesti .... dar imi place !!!!

lucia_i
lucia_i

Mie imi place foarte mult. Mi se pare un parfum clasic si elegant.

claudia_23
claudia_23

Nu detin parfumul dar am gelul de dus din aceasta gama, si pot sa zic ca are un miros foarte sofisticat elegant si da seamana cu un parfumul de calitatea celui de la chanel, dar nu ma pot pronunta sa zic ca seamana cu un parfum anume de la ei. oricum mirosul este demential si chiar te simti mlt mai eleganta dupa o baie cu gelul acela de dus. mirosul este usor dulce oriental.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame More by Demi fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame More by Demi, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica More by Demi dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre More by Demi de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Yves Rocher Comme une Evidence Avon Little Black Dress Oriflame Mirage Kenzo Flower in the Air Avon Treselle Chanel Chanel N°19 Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Yves Rocher Voile d'Ambre Yves Rocher Pur Desir de Lilas Chanel Coco Mademoiselle Cartier Baiser Vole Avon Today Oriflame M by Marcel Marongiu Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Chanel Coco Mademoiselle Parfum Tom Ford Velvet Orchid Britney Spears Midnight Fantasy Christian Dior Pure Poison Montale Pure Gold