Designeri » N-Q » Oriental « Grupuri

Nomadic Oriflame de dama

Nomadic Oriflame de dama

Nomadic de Oriflame este un parfum Oriental de dama. Notele de varf sunt lamaie de Amalfi, note condimentate, prune, mandarina si piper rosu; notele de mijloc sunt iasomie, tamaie, trandafir, ylang-ylang si frezie; Notele de baza sunt mosc, cedru de Virginia, vanilie, boabe de ienupar, lemn de santal si ambra.

lamaie de Amalfi note condimentate prune mandarina piper rosu

iasomie tamaie trandafir ylang-ylang frezie

mosc cedru de Virginia vanilie boabe de ienupar lemn de santal ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Nomadic by Oriflame.

Nomadic Recenziile parfumurilor

marrypoppinsx
marrypoppinsx

este minunat,l-am avut,era prfumul meu preferat...pana cand nu l-am mai gasit pe piata oriflame...nu stiu de ce nu il mai au in catalog...imi pare rau ca mi-am pierdut parfumul preferat..nu e corect,cand retrag un parfum ar trebui intai sa faca un studiu de piata,sa intrebe clientii....oricum,il recomand cu multa placere!eu daca l-as mai gasi nu as sta pe ganduri ci l-as cumpara imediat

Nomadic by Oriflame 4.50 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Nomadic fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Nomadic, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Nomadic dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Nomadic de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Avon Perceive Avon Pur Blanca Cacharel Anais Anais Oriflame Saga Avon Today Tomorrow Always Gold Oriflame Enigma Avon Tomorrow Givenchy Play For Her Oriflame Volare Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Kenzo Kenzo Amour Avon Herve Leger Femme Versace Bright Crystal Avon Today Tomorrow Always Heart Avon Passion Dance Avon Today Tomorrow Always In Love Christian Lacroix Bazar Avon Today Tomorrow Always Forever Avon Today Tomorrow Always Romantic Voyage Oriflame Fire